Sticked Man Fighting 12.0 (ios)

Sticked Man Fighting

Sticked Man Fighting
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sticked Man Fighting, çöp adamlarla birlikte muhteşem dövüşler yapmanızı amaçlayan bir aksiyon oyunudur.

Etrafınızı çöp adamlar sardığında ne yaparsınız? Belki gerçek hayatta bu durum imkansız olabilir ama Sticked Man Fighting'te mümkün. iPhone ve iPad cihazlarınız için ücretsiz olarak indirebileceğiniz Sticked Man Fighting, sizi çöp adamlarla muhteşem bir dövüşe davet ediyor.

Dövüş oyunları standart olarak yüksek grafiklere ve kalıplı karakterlere sahiptir. Fakat Sticked Man Fighting oyununda durum böyle değil. Bu dövüş oyununda karakterler çöp adamlardan oluşuyor. Kötü çöp adamlar size saldırıyor ve sizin de bu saldırıya karşılık vermeniz gerekli. Hemen kendinizi geliştirin ve güçlü silahlarla birlikte düşmanlarla dövüşmeye başlayın!

Sticked Man Fighting oyununu arkadaşınızla birlikte veya bireysel olarak oynayabilmeniz mümkün. Dövüş esnasında yer çekimi ile ilgili bazı sıkıntılar mevcut. Bu yüzden bazı hamlelerinizi uçarak yapmak zorunda kalabilirsiniz. Rakibinize yapığınız vuruşların etkisini ise ekranın üst kısmında yer alan seviye çubuğundan öğrenebilmeniz mümkün. Bu çubuk sayesinde rakibinize daha kaç kez vurmanız gerektiğini de tahmin edebilirsiniz.

Birbirinden farklı bölümleri ve renkli çöp adam karakterleriyle birlikte Sticked Man Fighting sizi bol aksiyonlu bir dövüşe davet ediyor.

YORUMLAR