Stickman Base Jumper 1.9 (ios)

Stickman Base Jumper

1.9
Stickman Base Jumper
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stickman Base Jumper, çöp adam ile birlikte yüzlerce metre yükseklikten atlamanızı amaçlayan bir aksiyon oyunudur.

Herkes hayatında bir kere bile olsa çöp adam çizmiştir. Şimdi çizdiğiniz bu çöp adamları canlandırma zamanı. iPhone ve iPad cihazlarınız için ücretsiz olarak indirebileceğiniz Stickman Base Jumper ile çöp adamı hedefe zarar vermeden indirin!

Stickman Base Jumper oyununda çöp adam karakterini yüzlerce metre yükseklikten aşağı atmalısınız. Aşağı atmaktan kastımız elbette çöp adama zarar vermek için değil. Çöp adam karakteriniz akrobat olmak istiyor. Bu yüzden size ihtiyacı var. Akrobat çöp adamı yüzlerce metre yükseklikten aşağı bırakın ve hedefe ulaştırmaya çalışın. Hedefe ulaşmak sandığınız kadar kolay değil elbette. Hedefe giden yolda karşınıza sürekli engeller çıkacak. Çok yüksek hızlara ulaşacağınız için bu engellere çarpmamaya özen gösterin.

Stickman Base Jumper oyununda hedefe yaklaştığınızda paraşüt açarak hızınızı dengelemelisiniz. Hızınızı dengeleyerek hedefe iniş yapmanız lazım. Eğer paraşütü açmayı unutup son hızla hedefinize ulaşmaya çalışırsanız bölümü geçemezsiniz. Her yeni bölümde sizleri daha zorlu hedefler ve daha korkutucu derecede yükseklikler bekliyor.

Boş zamanlarınızda oynayacak eğlenceli bir oyun arıyorsanız Stickman Base Jumper’ı hemen şimdi indirip deneyebilirsiniz.

YORUMLAR