Stickman Impossible Run 1.0 (ios)

Stickman Impossible Run

1.0
Stickman Impossible Run
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stickman Impossible Run, iPhone ve iPad kullanıcılarının oynayabileceği en heyecanlı ve keyifli koşu oyunlarından bir tanesidir.

Stickman Impossible Run, iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz platform ve hız tabanlı bir koşu oyunudur. Kontrol edeceğiniz çöp adam ile platformdan platforma sıçrayacağınız oyundaki amacınız gidebildiğiniz kadar uzağa giderek en yüksek puanı elde etmek. Tabi bunu yapmak söylemesi kadar kolay değil.

Farklı platformlar üzerinde en uzun mesafeyi koşmaya çalışacağınız oyunda, koştukça bölümler ilerlemekte ve aynı zamanda zorluk seviyesi artmaktadır. Zorluk seviyesi arttıkça çöp adamınızın koşu hızı da artmaktadır. Kontrolü daha zor hale gelen çöp adam ile hızlı koşarken platformlardan düşmemek için çok dikkatli oynamalısınız.

Düzenli olarak eklenen farklı yarış pistleri sayesinde oyunun heyecanı hiç bir zaman azalmıyor. Bu nedenle her zaman farklı bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

Özellikler:

  • Farklı ve özel yollar
  • Günlük görevler
  • Yüksek hızda koşma
  • Arkadaşlarınız ve diğer oyuncular ile puan karşılaştırma
  • Koşularınızın tekrarını izleyebilme ve paylaşma

Oyunun Android versiyonu ücretsiz olarak sunulmasına rağmen iOS versiyonu 1.99 TL gibi bir ücret ile kullanıcılara sunulmaktadır. Makul bir fiyat karşılığında satın alabileceğiniz çöp adamlu koşu oyununu kesinlikle denemelisiniz. Oyun hakkında daha fazla bilgi sahibi olabileceğiniz tanıtım videosu aşağıdadır.