Stickman Rush 1.0 (ios)

Stickman Rush

1.0
Stickman Rush
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stickman Rush'ta akan trafikte yol almaya çalışan bir roketin kontrolünü ele alıyoruz.

Stickman Rush, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz ve yüksek beceri gerektiren bir oyun. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu beceri oyunundaki temel amacımız rokete benzeyen tuhaf aracıyla trafikte yol almaya çalışan karaktere yardımda bulunup, onu hiçbir yere çarptırmadan mümkün olduğunca fazla uzağa ulaştırmak.

Oyunda izometrik bir kamera açısına yer verilmiş. Bu açıdan oyuna hakim olmaya çalışıyoruz. Kontroller de kamera açısına uygun bir şekilde tasarlanmış. Roketin şerit değiştirmesini sağlamak için parmağımızı aşağıya ve yukarıya sürüklememiz yeterli oluyor. Aşağı sürüklediğimizde sağ şeride, yukarı doğru sürüklediğimizde ise sol şeride geçiş yapıyor. Aracı zıplatmak içinse sağa doğru sürükleme yapmamız gerekiyor.

Sürekli olarak akan bir trafikte bulunduğumuz için etrafa çarpmamak büyük bir gayret gerektiriyor. Kontrollere alışana kadar sorun yaşamak olası. Daha sonra ise oyun daha akıcı bir havaya bürünüyor.

Stickman Rush'taki tek amacımız araçlara çarpmadan ilerlemek değil aynı zamanda bölümlere serpiştirilmiş olan puanları da toplamak. Topladığımız puanlar ve gittiğimiz mesafe ne kadar fazlasysa o kadar yüksek puan toplamış oluyoruz.

Alıştığımız beceri oyunlarından çok fazla uzaklaşmasa da Stickman Rush oynanabilecek oyunlar arasında yer alıyor. Beceir oyunlarına ilginiz varsa ve yeni bir deneyim yaşamak istiyorsanız bu oyun iyi bir tercih olabilir.

YORUMLAR