Stickman Soccer 1.1 (ios)

Stickman Soccer

1.1
Stickman Soccer
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    471

  • Üretici

    Djinnworks e.U.

Stickman Soccer sevimli ve eğlenceli bir futbol oyunudur

Stickman Soccer size iOS cihazlarınızda size oldukça farklı bir deneyim yaşatacak eğlenceli ve bir o kadar da sevimli bir futbol oyunudur.

Çöp adamlardan kurulu takımları yönettiğimiz futbol oyununda akıcı ve hızlı bir oyun yapısı bizleri bekliyor. Oyunda kendi ülke takımımızı seçerek dünya çapında farklı sezonlarda maçlara çıkıyoruz ve liderlik için rakiplerimizle mücadele ediyoruz. Bunun yanında oyundaki sokak futbolu modu güzel bir seçenek olarak oyunda yer alıyor ve oyuna renk katıyor.

Stickman Soccer bize iki farklı kontrol yapısı sunmaktadır. Dilersek oyunuclarımızın otomatik olarak koşmasını sağlayarak pas ve şut atmaya odaklanabilir, oyunda tam kontrol sağlamak istersek de oyuncularımızı tamamen kendimiz kontrol edebiliriz. Genelde kolay bir oynanışa sahip oyunda kontroller oyunun akıcılığını bozmamakta. Oyunda dünya çapındaki maçlarımızda farklı stadyumları ziyaret edebiliyoruz ve farklı takımlarla karşılaşıyoruz.

Stickman Soccer farklı oyun modlarına sahiptir. Oyunda maç sürelerini belirleyebilmekteyiz. 3 farklı zorluk seviyesi sunan oyun her oyun sever tarafından oynanabilmektedir. Oyunun animasyonları ise oldukça başarılıdır. Gol sonrası sevinen futbolcuların zıplayışları gibi sevimli animasyonlar oldukça hoş görünmektedir. Stickman Soccer'da attığımız golleri kaydedebiliyor, sonradan tekrar izleyebiliyor veya arkadaşlarımızla paylaşabiliyoruz.

YORUMLAR