Stickr

Stickr
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stickr ile fotoğraflarınıza eğlenceli çıkartmalar ekleyebilirsiniz

Stickr fotoğraflarınıza oldukça eğlenceli etiketler ve çıkartmalar eklemenize yardımcı olan, iOS işletim sistemine sahip tablet veya telefonlarınızda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir kamera uygulamasıdır.

Stickr sayesinde fotoğraflara etiket yapıştırma oldukça hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleşebiliyor. Tıpkı gerçek fotoğraflarınızın üzerine çıkartma yapıştırır gibi uygulama içerisinden bir çıkartma seçebiliyor ve fotoğraflarınıza saniyeler içerisinde ekleyebiliyorsunuz. Stickr dilediğiniz takdirde kendi çıkartmalarınızı oluşturma imkanı da tanıyor. Bu sayede çok daha kişisel, çok daha eğlenceli çalışmalar yaratabiliyorsunuz.

Stickr sayesinde fotoğraflarınızın çalınmasını da önleyebilirsiniz. Uygulama aracılığıyla ekleyeceğiniz çıkartmalara kendi adınızı veya takma adınızı ekleyebilir ve fotoğraflarınızı dijital olarak imzalayabilirsiniz. Stickr üzerinde yüzlerce farklı etiket yer almakta. Uygulama hem galerinizde kayıtlı fotoğrafları kullanabiliyor hem de yeni fotoğraf çekerek o fotoğraflar üzerinde çalışabilmenize imkan tanıyor. Ayrıca farklı fotoğraf filtreleri seçeneklerine de sahip olan Stickr fotoğraflarınıza farklı ve stil sahibi bir görünüm de kazandırabilmekte.

Stickr ile hazırladığınız çalışmaları uygulama aracılığıyla direkt olarak Twitter, Facebook ve Instagram gibi yaygın olarak kullanılan sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabiliyorsunuz.

YORUMLAR