Stone of Life 1.2.6 (ios)

Stone of Life

Stone of Life
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Anime grafikleriyle batı aksion RPG oyunlarını harmanlayan Stone of Life, bu oyun türüne yeni bir zenginlik katıyor.

Diablo oynamak isteyip mobil cihazında bu oyunu bulamayanlar çok üzülmesin. Mobil oyun sektörü çoktan hack and slash oyunlarının potansyelini keşfetti. Bunların arasında ön plana çıkan oyunlardan bir tanesi de Stone of Life. Sizin için "Ne İndirsem? 4 Temmuz - 10 Temmuz" programında haftanın oyunları arasına koyduğumuz Stone of Life, yerini sonuna kadar hakkediyor. Anime seven herkesin hoşuna gidecek olan oyunun görselleri müthiş olmakla kalmıyor, aksiyon dolu bir JRPG arayan oyunseverlerin de aradıkları doğru kombinasyonu da bulmalarını sağlıyor.

Stone of Life size oynamanız için 4 farklı sınıf sunuluyor. Dual Blade, Knight, Berserker ve Arch Mage olarak ayrılan bu sınıflara bakılacak olursa büyücü hariç ağırlıklı olarak silahın önem taşıdığı bir oyun ile karşı karşıyayız. Savaşçıların arasındaki farkları belirleyen şey ise seviye atladıkça kazanılan özel hareketler ve giyilebilen zırhlar. Bu sınıfların kimisi daha yakından savaşmak için elverişliyken kimisiyle vur-kaç tekniklerini kullanmanız gerekiyor. Dolayısıyla sizin oynayış tarzınız hangisine yatkınsa, ona uygun bir karakteri seçme şansınız var.

İlk 10 saniyesinde bir oyunun nasıl olduğunu anlamak istemiyorsanız ve tek bir günde sıkılacağınız bir oyun oynamak istemiyorsanız Stone of Life size tavsiyemdir. Hack and slash namına aradığınız en güzel şeyler bu oyunda var.

YORUMLAR