Stop The Robots 1.1.12 (ios)

Stop The Robots

Stop The Robots
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stop The Robots mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir kale savunma oyunudur

Stop The Robots oynarken heyecan dolu anlar yaşamanıza ve adrenalin salgılamanıza yol açan bir mobil kale savunma oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Stop The Robots'da dünyayı kurtarmaya çalışmaktayız. Oyunda bütün olarlar bir bilim adamının dünyayı kontrolü altına almak için gizlice robotlar üretmesiyle ve bu robotları dünyaya salmasıyla başlıyor. Robotlar kısa sürede birçok şehri istila ediyorlar; geriye sınırlı sayıda işgal edilmemiş alan kalıyor. Biz de bu özgür toprakları korumak için taktiksel yeteneklerimizi kullanıyoruz.

Gerçek zamanlı bir savaş sistemine sahip olan Stop The Robots'da 2 boyutlu bir yapı mevcut. Oyunda kalemizi savunmak için paralı askerlerden faydalanıyoruz. Bu askerleri kale duvarlarımıza yerleştirdikten sonra robotlar dalga dalga kalemize saldırıyorlar. Bize düşen görev onların üzerlerine dokunarak hedef alıp ateş etmek ve robotları kale duvarlarımızı yıkmadan durdurmak. Robotları yok ettikçe para düşüyor ve bu parayı kahramanlarımızı geliştirmek ve duvarlarımızı savaş esnasında tamir etmek için kullanabiliyoruz.

YORUMLAR