Stop 3.1.2 (ios)

Stop

Stop
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stop, iPhone ve iPad'inizde ücretsiz oynayabileceğiniz kelime bulma oyunu.

Stop, sıra tabanlı oynanış sunan kelime bulma oyunu ancak diğer kelime oyunlarından oldukça farklı oynanış sunuyor. Çarkı çevirerek şansınıza gelen harfle başlayan 5 farklı kategorinin içine giren kelimeler bulmanız gerekiyor. Hem her bir kategoride en fazla 1 dakika harcama şansınız var.

iPhone ve iPad’inize ücretsiz indirip arkadaşlarınızla beraber veya dünya genelinde oyuncularla birlikte oynayabileceğiniz kelime oyununa çarkı çevirerek başlıyorsunuz. Hızlı bir çevirmenin ardından şansınıza çıkan tek bir harf oyun içerisinde bulmanız gereken kelimelerin ilk harfi oluyor. Harf seçiminden sonra kategori seçimi yapılıyor. Kategoriler de harf gibi rastgele seçiliyor. Oyuna geçtiğinizde tek harfinizle 5 farklı kategoriye girecek kelimeyi türetmeye başlıyorsunuz. Her bir kategori için 1 dakika süreniz var ve kelimeyi bulduktan sonra başka bir kategoriye atlamıyor, rakibinizi bekliyorsunuz.

İngilizce dışında İspanyolca, Fransızca, Almanca, İtalyanca ve Portekizce’nizi geliştirmek amacıyla oynayabileceğiniz oyunda kelimeleri bulmakta zorlandığınız vakit altınlarınızı kullanabiliyorsunuz. Altınları bolca harcamamanızı tavsiye ederim; Zira oyunu kazandığınızda verilen altın sayısı oldukça az.