Storie

Storie
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Storie, video çekme ve paylaşma deneyiminizi bir adım öteye taşıyacak bir seçenek.

Storie, sıradan bir video düzenleme ve paylaşma uygulaması olmaktan ziyade kullanıcılarına yepyeni bir keşif deneyimi sunan, mükemmel bir sosyal gibi çalışıyor.

Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu uygulama sayesinde hem kendi videolarımızı oluşturabiliyor hem de bu işe merak salan kullanıcılar tarafından oluşturulmuş videolara göz atabiliyoruz.

Uygulama sayesinde önemli anlarımızı sadece tek bir tıklama ile kayıt altına alabiliyor, sonrasında ise bu klipleri yaratıcı bir şekilde birleştirip göz alıcı hikayeler oluşturabiliyoruz. Elbette bu aşamada kullanabileceğimiz bir takım manuel ayar seçenekleri de mevcut. Filtreler sayesinde videolarımızın atmosferini değiştirebilir, gereksiz kısımları keserek çok daha sade bir video oluşturabiliriz.

Storie üzerinde oluşturduğunuz videoları paylaşmakta özgürsünüz fakat dilerseniz paylaşım yapmadan cihazınızda da saklayabiliyorsunuz. Elbette diğerleri tarafından paylaşılan videoları özgürce izleme şansınız var. Düzenli olarak güncellenen Storie, sürekli olarak yeni içerikleri ön plana çıkartarak kullanıcıların deneyimlerini bir adım öteye taşıyor.

YORUMLAR