Stormblades 1.0.2 (ios)

Stormblades

Stormblades
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    82

  • ÜRETİCİ

    Kiloo Games

Stormblades içerisinde bolca aksiyon yer alan bir mobil oyundur

Stormblades mobil cihazlar için geliştirilmiş olan güzen grafiklere sahip bir aksiyon oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Stormblades, mobil cihazların en çok indirilen oyunları arasında yer alan Subway Surfers'ın geliştiricisi Kiloo tarafından yayınlanmış bir başka eğlenceli oyun. Stormblades'de antik harabelere yolculuk ederek bu harabelerin sırrını çözmeye çalışıyoruz. Savaşçılar bu antik harabelere yüzyıllardır yolculuk etmişlerdir; fakat harabelerin sırları ne yazık ki tam olarak çözülememiş, birçok savaşçı bu amaç uğruna can vermiştir. Biz oyuna bu durumu değiştirmek ve harabalerin sırlarını tamamen çözecek bir savaşçı olmak için dahil oluyoruz ve tehlikeli bir maceraya atılıyoruz.

Stormblades'de kontrol ettiğimiz savaşçı harabelerde ilerlerken onun karşısına çıkan muhafızları yenmesine yardımcı olmamız gerekiyor. Kahramanımız muhafızlara saldırmak için kılıcını kullanıyor; bu kılıcı kontrol etmek için parmağımızı belli yönlerde ekranda sürüklüyoruz. Düşmanlarımızın saldırılarından kaçmak için ise aynı yolu izliyoruz, yine parmağımızı belli yönde sürükleyerek düşman saldırılarını kılıclarımızla durdurabiliyor veya geriye doğru kaçabiliyoruz.

Stormblades güzel grafiklerle donatılmış. Karakterler ve çevresel grafikler göze hoş görünüyor. Oyunun oynanışında ise biraz tekdüzelik olduğunu belirtmekte fayda var. Savaşçınız koşarken onu yönlendiremiyorsunuz. Oyunda tek yapmanız gereken kahramanınız otomatik koşarken karşısına çıkan düşmanlara saldırmak veya saldırılardan kaçmak. Bu tekdüze oynanış bölüm sonu canavarı savaşlarıyla bir nebze olsun heyecanlı hale geliyor. Uzun bölüm sonu canavarı savaşlarında güçlü muhafızları yenmek için zırhlarını düşürmemiz ve dikkatli bir şekilde korunmamız gerekiyor.

YORUMLAR