Stormfall: Rise of Balur 1.79.1 (ios)

Stormfall: Rise of Balur

Stormfall: Rise of Balur
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stormfall: Rise of Balur, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde zevkle oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur.

Stormfall: Rise of Balur, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir strateji oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyunda çöküşe geçmiş bir imparatorluğu tekrardan ihtişamlı günlerine döndürmeye çalışıyoruz.

Bir zamanların en büyük imparatorluğu olan Stormfall artık çöküşe geçti ve bizim görevimiz bu imparatorluğu tekrardan esk ihtişamlı günlerine geri döndürmek. Bunun için elimizdeki ordu ve insan gücünü kullanarak binalar inşa etmeli ve diğer düşmanları ortadan kaldırmalıyız. Rakiplerimizle birbirinden fantastik savaşlar içerisine giriyor ve aynı zamanda stratejimizi geliştiriyoruz. Temelde bir strateji oyunu olan Stormfall: Rise of Balur aynı zamanda mükemmel grafiklere sahip olarak karşımıza çıkıyor. Popüler ve ücretsiz bir oyun oyun Stormfall: Rise of Balur aynı zamanda çoklu oyun moduyla da oynanabiliyor. Arkadaşlarınızla ittifak kurabilir ve düşmanları beraber de ortadan kaldırabilirsiniz. Ordunuzu en iyi şekilde eğiterek stratejinizi geliştirin ve düşmanları kolayca ortadan kaldırın.

Oyunun Özellikleri;

  • Mükemmel grafik kalitesi
  • Heyecan verici Pvp savaşları
  • Ücretsiz ligler
  • Online oyun
  • Üst düzey strateji 

Stormfall: Rise of Balur oyununu iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Ayrıca oyunu indirmek için en az 13 yaşında olmanız gerekiyor.

YORUMLAR