Story

Story
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Story uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad'lerinizle kolayca sunumlar ve videolar hazırlayarak kendi hikayenizi anlatabilirsiniz.

Story uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızı kullanarak fotoğraf ve videolarınızın size özel, kişiselleştirilmiş hikayelere dönüştürülmesini sağlıyor ve aynı zamanda kolayca bu hikayeleri kaydedebiliyor ve dostlarınızla paylaşabiliyorsunuz. Hem ücretsiz olması hem de çok kolay kullanılması sayesinde tüm kullanıcılar en hızlı şekilde kendi hikayelerini oluşturabiliyorlar.

Video ve fotoğraflarınızı bir yandan birleştirirken, bir yandan da yazılar ekleyebilir, temalar kullanabilir ve müziklerle hikayenizi renklendirebilirsiniz. Oldukça geniş seçenekler ve düzenleme imkanları sunan uygulamada hazırladığınız sunumunuz kesinlikle size özel olacaktır.

Hazırladığınız çalışmalarınızı arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşabilmek için gerekli olan sosyal paylaşım butonları da uygulama içerisinde bulunuyor. Ayrıca düzenlemeniz sırasında hazırladığınız videonuz Disney sunucularında barındırılıyor ve böylece paylaşmak istediğinizde neredeyse anında tüm bir videoyu paylaşabiliyorsunuz. Eğer özel olarak tutmak isterseniz videolar Disney sunucularından en geç yedi gün içerisinde kalıcı olarak siliniyor.

Tabii ki uygulamanın kendi üyelik sistemini kullanarak tanıdıklarınızı ekleyebiliyor ve direkt olarak Story üzerinden onların hazırladıkları herkese açık videoları da görebiliyorsunuz. Uygulama içi satın alma seçeneklerini kullanarak varolan ücretsiz temaların yanında yeni temalara da ulaşabilir ve böylece hikayelerinizi daha da renkli hale getirebilirsiniz.