Strange Adventure 5.1 (ios)

Strange Adventure

5.1
Strange Adventure
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir macera oyunudur.

Strange Adventure, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz farklı bir macera oyunudur. Aslında arcade tarzda bir platform oyunu olarak da bu oyunu tanımlamak mümkün.

Super Mario'yu andıran oyun siyah-beyaz grafiklerle, internet meme'leri şeklinde karakterleri ve eğlenceli müzikleri ile dikkat çekiyor. Bununla birlikte inanılmaz derecede zor olduğunu da belirtmek gerek.

Strange Adventure adında da belirtildiği gibi enteresan ve değişik bir oyun. Yapılmış en zor mobil oyunlardan birisi olarak nitelendirebilirim. Yukarıda da söylediğim gibi oyunun konusu tıpkı Super Mario gibi başlıyor.

Oyunda prensesi kötü kalpli programcılar kaçırıyorlar ve sizin de onu kurtarmanız gerekiyor. Fakat elbette bu o kadar zor değil. Platformdan platforma atlayarak ilerlediğiniz oyunda hiç bir şey göründüğü gibi değil.

Oyunda ilerledikçe siz de göreceksiniz ki her şey aslında bir tuzak. Yani tepede asılı duran bir platform pat diye tepenize düşebiliyor veya çimen gibi görünen şeyden dikenler çıkıp sizi öldürebiliyor.

Oyunda 36 bölüm var fakat ilk bölümü geçerken bile 5-6 kere ölüyorsunuz bu yüzden bütün bölümleri tamamlayabilmek için sağlam sinirlere ve gerçek anlamda sabra ihtiyacınız olduğunu söylemeliyim.

YORUMLAR