Straw
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    56

  • Üretici

    Straw

Straw uygulamasını kullanarak hızlı bir şekilde anketler hazırlayabilir ve arkadaşlarımızdan yorum toplayabiliriz.

Anket hazırlamak, doğru yöntemler kullanılmadığı zaman epey zahmetli bir haline dönüşebiliyor. Özellikle eski yöntemlerle, yani kağıt üzerine basılan anketler hem hazırlama hem de uygulama aşamasında gereksiz vakit ve emek kaybına yol açıyor. Straw isimli bu uygulama sayesinde artık anket oluşturmak ve uygulamak çok daha kolay.

Tamamen ücretsiz olarak indirilebilen Straw kullanıcılara hızlı bir şekilde anket hazırla şansı tanıyor. Uyuglamayı açtığımızda karşımıza sorumuzu ve seçenekleri ekleyebileceğimiz bir ekran çıkıyor. Bu ekranın alt kısmında ise soruyu göndermek istediğimiz sosyal platformları listeleyebileceğimiz bir bölüme yer verilmiş. Seçeneklerimiz arasında Facebook, Twitter ve LinkedIn bulunuyor. Sosyal medya üzerinden paylaşmak istemezseniz SMS olarak da paylaşabilirsiniz.

Straw’ın en beğendiğim noktası ise soruları fotoğraflar eşliğinde sorabiliyor oluşumuz. Diyelim ki kendimize yeni bir gömlek alıyoruz ve iki seçenek arasında kararsız kaldık. Hemen fotoğraflarını paylaşıp arkadaşlarımızdan yorum alabiliriz.

Sade ve şık arayüzde yer verilen fonksiyonlar ilk kullanımda bile herhangi bir soruna yol açmıyor. Eğer kararsız kaldığınız konularda yakın çevrenizden hızlı bir şekilde yardım almak istiyorsanız Straw mutlaka cihazınızda bulunmalı.

YORUMLAR