Street Drift 86

Street Drift 86
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Street Drift 86, iPhone ve iPad'inizde ücretsiz oynayabileceğiniz retro görsellere sahip drift yarış oyunu.

Street Drift 86, düşük seviye bilgisayar ve oyun konsollarında çıkış yapan bizleri ekran başına kitleyen eski dönem yarış oyunlarını arayanlar için hazırlanmış iOS platformunda hem iPhone hem de iPad’de oynanabilir olan bir drift oyunu.

DOS işletim sistemine ve oyun konsollarına çıkmış görsel anlamda rezalet olmasına karşın keyif veren oyunlara özlem duyanlar, retro oyun severler için özel bir oyun olduğunu düşündüğüm Street Drift 86’da trafiğin hiç durmadığı çok şeritli yolda drift yapmaya çalışıyoruz. Bunu başarabilmek zaten zorken oyun bizi daha zor hareketler yapmaya itiyor. Arabalar arasından silme geçerek puanımızı katlamamız gerekiyor. Kıyıdan köşeden, kimseye dokunmadan yol aldığımız vakit puanımız oldukça düşürülüyor.

Oyunun görselleri kadar oynanışı da farklı. Arabamız kendiliğinden kayıyor; biz sadece ekranın sağ ve soluna dokunarak yön veriyoruz. Bu kontrol sistemine alışmak zaman almıyor ancak oyunda ilerledikçe yolda ilerlemek zorlaşıyor. İstemediğiniz halde arabaların arasından geçmek durumunda kalıyorsunuz.

Yarış esnasında kazandığınız puanlar arkadaşlarınıza gösteriş yapmaktan başka bir işe yaramıyor. Arabanın boyanmasının ücretsiz, özelleştirmesinin ücretli olması oyunun tek beğenmediğim yanı oldu.