Strikefleet Omega 1.4.1 (ios)

Strikefleet Omega

Strikefleet Omega
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Strikefleet Omega, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur.

Strikefleet Omega, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir beceri oyunu. Strateji ve beceri oyun türlerinin elementlerini bir araya getiren bir oyun olduğunu da söylemek mümkün.

Oyun zaten 5 milyona yakın indirilme ve belli başlı inceleme sitelerinden aldığı olumlu eleştiriler sayesinde kendisini kanıtlamış durumda diyebilirim. Eğer siz de ateş ederek ilerlediğiniz stratejik beceri oyunlarını seviyorsanız indirip deneyebilirsiniz.

Özellikle reflekslerinizin kuvvetli olması gereken, hızlı düşünmeyi ve çabuk karar vermeyi gerektiren bir tarzda oyun olduğunu söyleyebileceğimiz Strikefleet Omega'da insanlığın kaderi yine sizin ellerinizde.

Oyunun konusundan bahsedecek olursak dünya gezegeni uzaylı düşmanlar tarafından yok edilmiştir. Fakat bu düşmanlar hala tatmin olmamış ve geri kalan tüm insanlığı yok etmeye çalışmaktadır.

Bu noktada savunma amaçlı kurulmuş olan ve  Strikefleet Omega adı verilmiş olan savunma güçlerinin başında siz varsınız. Amacınız ise bir yandan gezegen gezegen dolaşarak değerli taşları toplarken bir yandan da düşman gemilerine karşı kendinizi savunmak.

Oyuna ilk baktığınızda atarilerde oynadığımız arcade türde ateş etme oyunlarını hatırlattığını söyleyebiliriz. Fakat bu oyunun onlardan farklı olarak daha kapsamlı savaş ve oyun sistemine sahip olduğunu söylemek mümkün.

Oyunda seçebileceğiniz farklı gemi tipleri bulunuyor. Siz de bunlardan istediğinizi seçerek kontrol ediyorsunuz. Başarılı grafiklere de sahip olduğunu söyleyebileceğim oyunu indirip denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR