Striker Soccer 2

Striker Soccer 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    303

  • Üretici

    Chillingo Ltd

Striker Soccer 2 bolca eğlenceli sunan başarılı bir futbol oyunudur

Striker Soccer 2 eğer elışılagelmiş basit şut atma oyunlarından sıkıldıysanız size tavsiye edebileceğimiz oldukça kaliteli bir mobil futbol oyunudur.

iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Striker Soccer 2 bize kendi rüya takımımızı yaratma ve maçlara çıkarak rakiplerimize yeteneklerimizi gösterme imkanı sunuyor. Oyun alışılagelmiş şut atma oyunlarının aksine gerçek zamanlı olarak maçlara çıkmamıza ve takımımızı yönetmemize izin veriyor. Striker Soccer 2'de dünya çapındaki 16 ligde mücadele eden 300 oynanabilir takıma yer verilmekte. Oyuncu bu takımlardan birini seçtikten sonra lig maçlarına çıkarak şampiyonluk peşinde koşuyor. Ayrıca oyuncu maçları kazandıkça yeni oyuncular transfer edebiliyor, takımındaki oyuncuları geliştirerek takımını güçlendirebiliyor.

Striker Soccer 2'nin grafikleri görsel olarak tatmin edici seviyede. Oyunda günün farklı zamanlarında maç yapabildiğimiz gibi yapmur gibi farklı hava şartlarında da maçlara çıkabiliyoruz. Striker Soccer 2 oynanış olarak da umut vaad eden öğelere sahip. Oyunda Belirli görevleri tamamladığımızda özel ünvanlar kazanabilmekteyiz.

Eğer boş zamanlarınızı değerlendirmek için kaliteli bir futbol oyunu arıyorsanız Striker Soccer 2'yi tavsiye ederiz.

YORUMLAR