Striker Soccer America 1.0.2 (ios)

Striker Soccer America

Striker Soccer America
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Striker Soccer America, futbolseverleri ekran başına kilitleyebilecek türden bir yapım.

Striker Soccer America, futbol oyunlarına ilgi duyan iPhone ve iPad cihaz sahiplerinin beğenisini kazanacak türden bir oyun. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu futbol oyununda birbirinden zorlu maçlara çıkarak rakiplerimizi yenmeye ve ligde yükselmeye çalışıyoruz.

Oyunun adından da anlaşılabileceği gibi takımlar Amerika kıtasından seçilmiş. Toplamda 12 farklı takım var. Bunlar arasında Bolivya, Meksika, Arjantin, Paraguay, Peru, Venezuela, Brezilya, Şili, Ekvator, Kosta Rika, Guatemala ve dahası var. Bu takımlardan birisini seçerek mücadeleye başlayabiliyoruz.

Oyunda başarılı olabilmek için öncelikle taktiklerimize karar vermemiz gerekiyor. Her takımın farklı bir oynayış stili olduğu için maçlardan önce taktiklerimizi yeniden tasarlamamız gerekli.

Oyunda, futbolcularımızı kontrol edebilmemiz için ekranda bulunan butonlardan faydalanabiliyoruz. Dokunmatik kontroller bir nebze alışkanlık gerektirse de kısa zamanda kolayca kavranabiliyor.

Arkadaşlarımızla mücadele edebilmemize de imkan sağlayan Striker Soccer, futbola meraklı her oyunsever tarafından denenmeli.

YORUMLAR