Stronghold Kingdoms 1.0.437 (ios)

Stronghold Kingdoms

Stronghold Kingdoms
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stronghold Kingdoms, iPhone ve iPad'e ücretsiz indirip oynayabileceğiniz orta çağ temalı MMO RTS oyunu.

Stronghold Kingdoms, PC platformunun ardından mobile çıkış yapan orta çağ temalı MMO RTS oyunu. Strateji oyunlarını seviyorsanız iOS cihazınıza hemen indirin derim. Türkçe dil desteği sunmaması dışında dört dörtlük bir mobil strateji oyunu karşımızda.

Firefly Studios tarafından geliştirilen, seneler öncesinin strateji oyunu Stronhong Kingdoms, uzun bekleyişten sonra nihayet mobil cihazlarda oynanabilir durumda. Hem iPhone hem de iPad’de keyifli, rahat oynanış sunan MMO oyunu, gerek grafik kalitesi gerek oynanış dinamikleri gerekse de içeriğiyle AAA kalitesinde bir oyun olmuş. Bilgisayarınızda oynamış olun olmayın, Stronghold serisinin en yeni oyunu Stronghold Kingdoms’ı telefon veya tabletinize kesinlikle indirmelisiniz.

Temelde kale ve krallık yönetimi üzerine kurulu olan orta çağ temalı mobil strateji oyunu Stronghold Kingdoms’da farklı taraflarda bulunabiliyorsunuz. Barışçıl bir bey olmak mı yoksa acımasız bir lord olmak mı? Veya her ikisi de mi olmak istersiniz? Seçim tamamen sizin. Kılıcınızı konuşturabilir, alınamaz denilen kaleyi almak için her türlü aksiyona girebilir, acımasız tiranları koltuğundan edebilir, komşunun kaynaklarını sömürebilir, sessiz sakin şekilde hayvan besleyebilirsiniz... Bu arada sürekli güçlenmek zorundasınız. Araştırmalara girip keşifler yapmalısınız. Aksi halde bu oyunda hiç şansınız yok.

YORUMLAR