Stuntman Stuart 1.0 (ios)

Stuntman Stuart

1.0
Stuntman Stuart
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stuntman Stuart reflekslerinizi kullandığınız bir mobil beceri oyunudur

Stuntman Stuart eğer becerilerinizi arkadaşlarınızla yarıştırmayı ve kazandığınız yüksek puanları karşılaştırmayı seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil beceri oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Stuntman Stuart'da dublörlük kariyerine yeni başlayan bir kahramanın hikayesi konu alınıyor. Bir süredir işsiz gezen kahramanımız bir gün gazetede gördüğü bir ilana başvuruyor. "Tokyo'da Düşüş" adlı filmde kullanılmak üzere bir dublör aranmaktadır. Kahramanımızın başvurusu kabul edilir ve film setine davet edilir. Kahramanımızın yapması gereken şey ise zorlu bir düşüş sahnesini çekmektir. Bu işi gerçekleştirmek ve kahramanımızın kariyerinin ne kadar uzun süreceğini belirlemek ise bizim elimizde.

Stuntman Stuart'da yapmamız gereken şey kahramanımız düşerken onu yönlendirmek ve yoluna çıkan engellere çarpmamasını sağlamak. Karşımıza bayrak direkleri, balkonlar ve büyük tabelalar çıkıyor. Bunlara çarpmamak için kahramanımızı sağa ve sola yönlendiriyoruz. Ne kadar uzun süre düşersek o kadar yüksek para kazanıyoruz. Oyun genel olarak basit bir şekilde oynanabiliyor.

8 bit grafiklere sahip olan Stuntman Stuart'da herhangi bir reklam veya uygulama içi satın alma işlemi bulunmaması bir artı puan.

YORUMLAR