Stupidness 3 1.0.0 (ios)

Stupidness 3

Stupidness 3
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stupidness 3, iOS cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz, absürd yapısıyla güldüren bir bulmaca oyunu.

Stupidness 3, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz, eğlenceli bir bulmaca oyunu. Klasik bulmaca oyunlarından ziyade daha absürd ve gülünç bir oyun yapısına sahip olan Stupidness 3'te birbirinden zorlu bulmacaları çözmeye çalışıyoruz.

İlk iki oyunu oynamış olanlar Stupidness 3'te herhangi bir yabancılık çekmeyeceklerdir. Aynı saçma düzeydeki sorular üçüncü bölümde de karşımıza çıkıyorlar. Yalnız oyunu hazırlayanlar bu kez limitleri zorlamışa benziyorlar çünkü cevabını aradığımız sorular hiç olmadıkları kadar ilginç cevaplara sahipler. Bulmaca oyunları konusunda usta olsanız dahi hayal gücünüz ve espri yeteneğiniz yoksa Stupidness 3'ü oynarken ter dökebilirsiniz.

Oyunda tam tamına 35 soru var ve bu sorular görece olarak kolaydan zora doğru sıralanmış. Sorulara doğru cevap verebilmek için olaya dışarıdan bakmak ve resmin tamamını görmek gerekiyor. Yüksek skorlar elde edersek puanlarımızı Facebook üzerinde arkadaşlarımızla paylaşma şansına sahibiz.

Her yaştan oyunsevere hitap eden bir oyun yapısına sahip olan Stupidness 3, ücretsiz ve eğlenceli bir beceri oyunu arayanların mutlaka göz atması gereken yapımlardan bir tanesi.

YORUMLAR