Style Thief

Style Thief
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Style Thief moda meraklısı kadınların dikkatini çekecek türden bir uygulama. Fotoğrafını çektiğiniz kıyafetin markasını ve modelini buluyor!

Style Thief iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz işlevsel ve orijinal yapısıyla dikkat çeken bir uygulamadır. Uygulamayı kullanarak hangi markaya ait olduğunu merak ettiğiniz kıyafetleri sadece fotoğraflarını çekerek tespit edebilirsiniz.

Özellikle kıyafet konusunda hassas, daima şık görünmek isteyen hanımları hedef alan bu uygulama son derece kolay kullanım özelliklerine sahip. Zaten tutup da fotoğrafını çektiğiniz kıyafetin sahibi tarafından görülmek istemezsiniz değil mi? Style Thief de bu yüzden gizlilik üzerine yoğunlaşıyor. Gizlice bir fotoğraf çekin ve gerisini uygulamaya bırakın.

Style Thief’de geniş bir veritabanı kullanılmış. Ünlü markaların modellerini bulabileceğiniz bu altyapıda ürünlerin malzemesine, renk çeşitlerine ve hatta fiyat bilgilerine dahi ulaşabiliyorsunuz. Düzenli bir şekilde hazırlanmış arayüzde tüm fonksiyonlara kolayca ulaşabiliyorsunuz.

Sağ üst kısımda yer alan menüden uygulama ayarlarına ve seçeneklere erişmek mümkün. Buna ek olarak bulduğunuz kıyafetleri arkadaşlarınızla veya sosyal medya hesaplarınız üzerinde paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR