Stylect

Stylect
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stylect uygulaması sayesinde iPhone ve iPad cihazlarınızdan kolayca en son ayakkabı koleksiyonlarını takip edebilirsiniz.

Stylect uygulaması, ayakkabı tutkunu olan iPhone ve iPad kullanıcılarının beğeneceklerini düşündüğüm bir katalog ve alışveriş uygulaması olarak karşımıza çıktı. Ücretsiz olarak sunulan bir kaç dakika içerisinde alışabileceğiniz bir arayüze sahip olan uygulama, böylelikle ayakkabı keşiflerinizi yaparken zorlanmamanızı sağlıyor ancak çalışabilmesi için internet bağlantısına sahip olmanız gerektiğini de hatırlatmak gerek.

Uygulamanın içerisinde dünyanın her yanından en ünlü ayakkabı üreticilerinin neredeyse tüm eski ve yeni modellerini bulabiliyorsunuz. Henüz piyasaya çıkmamış koleksiyonların bile bulunabildiği uygulama, böylelikle bir süre sonra raflarda hangi ürünlerle karşılaşacağınızı görmenize olanak tanıyor. Tabii ki modellerin adları, kodları ve üreticilerinin yanında detaylı fotoğraflarına göz atmak da sunulan imkanlar arasında. Yüz binden fazla ayakkabı modeline sahip olan Stylect'te bu sayı her geçen gün daha da artıyor.

Kataloglarda yer alan bu ayakkabıları beğenme ve hatta beğenmeme seçeneklerini kullanarak kendinize özel bir liste de oluşturabiliyor, uygulamanın tercihlerinizi öğrenmesi neticesinde size daha uygun ayakkabıları göstermesini de sağlayabiliyorsunuz. Böylece devamlı olarak ayakkabı listeleri arasında gezinmek yerine öneriler de alabiliyorsunuz.

Beğendiğiniz bir ayakkabının satışa sunulması halinde bildirim de alabildiğiniz için bir an önce alışverişe çıkabiliyorsunuz. Uygulamanın kendi içerisinde online bir mağaza mevcut ancak bu mağaza sadece ABD ve AB pazarında aktif olduğu için maalesef ülkemizdeki kullanıcılar tarafından kullanılamıyor.

Ayakkabı tutkunlarının ayakkabı modasını kolayca takip edebilmek için kesinlikle göz atmaları gereken uygulamalar arasında olduğuna inanıyorum.

YORUMLAR