Suba

Suba
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Suba fotoğrafları tek bir akışta toplayan ve kullanıcılara bu fotoğrafları direkt olarak indirebilme şansı sunan bir uygulama.

Suba hayatının her anında fotoğraf çekmeyi seven kullanıcılara hitap eden bir uygulama. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulama sayesinde farklı konumlarda ve farklı etkinliklerde çektiğiniz fotoğraflar kategorilere ayrılıyor ve bulunması daha kolay bir hale getiriliyor.

Uygulamanın en önemli özelliği ise arkadaşlar arasında ortak bir fotoğraf akışı sağlanması geliyor. Örneğin bir konsere gittiniz veya ortak bir seyahate çıktınız, Suba tüm çekilen fotoğrafları ortak bir akışta topluyor ve kullanıcılara bu fotoğrafları kendi cihazlarına indirme şansı veriyor. Bu şekilde başkalarının çektiği fotoğrafları size atmalarını beklemek zorunda kalmıyorsunuz.

Bunlara ek olarak bir de Suba ile çekilen fotoğraflara farklı şekiller ekleyerek onları daha ilgi çekici bir hale getirebilirsiniz. Genel olarak Suba son derece kapsamlı ve işlevsel bir uygulama. Fotoğraf çekmeyi ve sosyal aktivitelere katılmayı seviyorsanız Suba mutlaka cihazınızda bulunmalı.

YORUMLAR