Sudden Bonus 1.0.1 (ios)

Sudden Bonus

Sudden Bonus
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    13

  • Üretici

    Lek Chan

Animasyon harikası bir tıklama oyunu olan Sudden Bonus ile bir ailenin her üyesi ev eşyalarını dayak atarak parçalıyor.

Ekranı tıklayarak oynadığınız bir oyun olan Sudden Bonus, rengarenk animasyonlarıyla oyunseveri ekrana kilitleyen bir çalışma. Bağımsız oyun geliştiricisi Lek Chan tarafından hazırlanan iOS oyunu dışarıdan bakıldığından sadece ekranı tıkladığınız bir oyun olarak görünse de aslında daha eğlenceli bir derinlik de mevcut. Oyunda bir aile içerisinde yer alan herkes ev içerisinde demirbaş olmuş nesneleri kombo saldırıları eşliğinde imha ediyor.

Street Fighter gibi dövüş oyunlarında süper saldırı gerçekleştirdiğinizde gelen animasyon cümbüşünü bu oyunda ekranı tıkladıkça sürekli yaşadığınız için büyüleyici atmosferden asla kopamıyorsunuz. Göbekli aile babasının abajurdan buzdolabına uzanan kırma ve parçalama saldırılarının modern dövüş oyunlarını kıskandıracak özel hareketlerle dolu olması insanın ağzını açık burakabiliyor. Ne demek istediğimi daha iyi anlamanız için tanıtım videosunu izlemenizi öneririm.

iPhone ve iPad kullanıcıları için hazırlanmış son derece eğlenceli bir oyun olan Sudden Bonus ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun. Uygulamanın içerisinde bulunmayan uygulama içi satın alma panelinden de anlayabileceğiniz gibi karşınıza sıkça reklam ekramları çıkacaktır ama oyunun genel akışı bu nedenden ötürü bozulmayacaktır.

YORUMLAR