Sundown: Boogie Frights

Sundown: Boogie Frights
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sundown: Boogie Frights zombi temalı bir strateji oyunudur

Sundown: Boogie Frights oyunculara renkli bir içerik sunan ve kendine özel bir atmosfer yaratmayı başarabilen bir mobil strateji oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir zombi oyunu olan Sundown: Boogie Frights'ta 70'li yıllara yolculuk ediyoruz ve dönemin disko ruhunu tekrar yaşayabiliyoruz. Oyunda bir zombi istilası konu alınıyor. 1978 yılının sıcak yaz aylarında ortaya çıkan bir zombi salgını tüm hızıyla yayılırken şehirler birer birer zombi istilasına yenik düşmektedir. Bize düşen görev ise kendi şehrimizin aynı kaderi paylaşmasını önlemek için gerekli önlemleri almak ve şehrimizin güvenliğini sağlamak. Bu iş için ilginç silahlara ve yollara başvurabiliyoruz.

Sundown: Boogie Frights'da 2 farklı kahraman bize şehrimizi geliştirmekte yardımcı oluyor. Jimmy hayatta kalan diüer istila mağdurlarını bularak şehrimize getirebiliyor, Roxy ise şehrimizi geliştirmek için kullanacağımız kaynakları diğer şehirleri yağmalayarak toplayabiliyor. Kahramanlarımızın bu işleri gerçekleştirebilmeleri için biz de zombileri kullanabiliyoruz ve zombi ordularımızı diğer şehirlere gönderebiliyoruz.

Sundown: Boogie Frights'ta şehrimizi savunmak için parlak disko topları, dev basketbol topları, havan topları ve hatta inekler gibi çeşitli bomba türlerini kullanabiliyoruz. Zombiler şehrinize girdiğinde ise disko toplarını ortaya salıp müziği başlatabiliyor, ışık oyunlarıyla birlikte zombileri coşturabiliyorsunuz. Bu sayede zombileri oyalayarak zaman kazanabiliyorsunuz. Kaynak topladıkça şehrinizi geliştirebilmeniz de mümkün.

Sundown: Boogie Frights göze hoş görünen grafiklere sahip olan ve içerdiği mizahla beğeninizi kazanabilecek bir oyun.