Sunny Hillride

Sunny Hillride
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sunny Hillride, iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz ve yüksek tepeleri başarıyla geçmeniz gereken bir araba oyunudur.

iOS işletim sistemine sahip iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz oldukça sürükleyici ve keyifli bir araba oyunu olan Sunny Hillride'da ailenizle birlikte şimdiye kadar çıkacağınız en çılgın tatil yolculuğuna çıkıyorsunuz.

İrili ufaklı yükseltilerin ve tepelerin yer aldığı farklı oyun haritalarında son sürat yolculuk yaparken bir yandan da aracınız üzerinde yer alan bagajları düşürmemeye çalışacağınız oyun gerçekten çok keyifli.

Karlı dağlar, rengarenk ormanlar, çöller ve daha birçok farklı ortamın sizi beklediği oyunda gözünüz bir yandan oyun haritasında bir yandan benzin göstergesinde bir yandan bagajda olacak. Sadece bu kadar mı? Hayır dahası da var.

Tepelerden aşağı inerken hızlanmaya çalışarak tepenin sonuna geldiğiniz zaman havalanacağınız ve gök yüzünde yer alan altınları toplayacağınız ve yolda ilerlerken karşınıza çıkan eşyaları toplayacağınız oyunda yaptığınız her türlü aktivite oyun sonunda alacağınız toplam puanı etkiliyor.

Tüm bu saydıklarımızın dışında açtırmanız gereken farklı başarımlar ve liderler listesi üzerinde kendinize yer bulma şansı da Sunny Hillride'da sizleri bekleyen diğer özelliklerden.

Şimdiye kadar hiçbir tatil yolcuğu bu kadar eğlenceli olmamıştı. Sunny Hillride ile macera dolu ve son sürat bir tatil yolculuğu sizleri bekliyor.

YORUMLAR