Sunshine

Sunshine
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    285

  • Üretici

    Spika Inc.

Sunshine, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir dosya paylaşma uygulamasıdır.

Sunshine, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir dosya paylaşım uygulamasıdır. Günümüzde telefon ve tabletlerimizi artık her amaçla kullanıyoruz, bunlardan birisi de depolama.

Artık telefon ve tabletlerimizi hem kamera hem fotoğraf makinası hem televizyon hem iletişim aracı olmak üzere pek çok amaçla kullanıyoruz. Bu yüzden de hafızası çok çabuk bir şekilde doluyor ve büyük boyutlara ulaşıyor.

Telefon ve tabletlerimizdeki bu büyük boyutlu dosyaları paylaşmak istediğimizde ise sıkıntı çekiyoruz çünkü çok fazla zaman alıyor. Bunu bulut depolama sistemleri ile yapabiliyorsunuz ama eğer bulut depolama sistemlerine güvenemiyorsanız ya da kullanmak istemiyorsanız direk olarak da yapabilirsiniz.

Direk olarak büyük boyutlu dosyaları internet aracılığıyla gönderdiğimizde çok zaman alıyor fakat Sunshine uygulamasının kullandığu teknoloji sayesinde büyük boyutlardaki dosyaları bir cihazdan diğerine direk olarak gönderebiliyorsunuz.

Sunshine yukarıda da belirttiğim gibi sunucu tabanlı Dropbox gibi servislerin aksine dosyaları direk olarak gönderiyor. Bu sayede normalde 1 saat bile alabilecek olan bir gönderme işlemini bir kaç dakikada halledebiliyorsunuz.

Uygulamanın en güzel özelliklerinden birisi de kullandığı teknoloji sayesinde fotoğraf ya da video gibi medya dosyalarını  akıllı televizyon, Playstation ya da Xbox cihazlarınıza göndererek büyük ekranda görüntüleme imkanı tanıması diyebilirim.

Aynı zamanda güvenli ve kolay bir kullanıma sahip olması da Sunshine'ı başarılı bir uygulama yapmış. Eğer siz de büyük dosyalar paylaşıyorsanız bu uygulamayı indirip denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR