Sup

Sup
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sup uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızdan arkadaşlarınızın kameralarını kontrol edebilirsiniz.

Uyarı: Geliştirici firma kapandığı için uygulama mağazadan kaldırılmıştır. Alternatif uygulamalar bulabilmek için iletişim uygulamaları kategorimize tıklayarak göz atabilirsiniz.

Sup uygulaması, iPhone ve iPad sahiplerinin mobil cihazlarında ücretsiz olarak kullanabilecekleri ilginç uygulamalar arasında yer alıyor ve dünyayı başkalarının gözünden görebilmeniz için kullanılabiliyor. Hem çok kolay kullanılabilen arayüzü hem de dostlarınızı en hızlı yoldan uygulama içerisinden ekleyebilmeniz sayesinde uygulamayı kullanmaya başlamak sadece bir kaç dakikanızı alacaktır.

Uygulama temel olarak diğer insanlara "Sup" göndermenize imkan veriyor ve Sup gönderdiğinizde karşıdaki kişinin mobil cihazının kamerasını açmasını talep etmiş oluyorsunuz. 10 saniye boyunca açık olan kamera anlık olarak gördüklerini size aktarıyor ve böylece dünyanın öteki ucunda olan dostlarınızın nereleri gördüğüne siz de şahit olabiliyorsunuz.

Ancak uygulamanın yetenekleri bununla bitmiyor. Zira kendi cep telefonunuzdan karşı tarafta olan bitenleri görürken ekranda parmağınızı hareket ettirerek karşıdaki kişiden telefonunu o yöne çevirmesini talep edebiliyorsunuz. Böylelikle tam da görmek istediğiniz detayları size göstermesini sağlayabilirsiniz. Selfie çekmesini talep etmek için ayrı bir buton da uygulama içerisinde unutulmamış.

Elbette uygulamayı kullanırken Wi-Fi ya da 3G bağlantısının aktif olması gerekiyor ancak video transferinin çok fazla gerçekleştirilmesinin 3G bağlantısının kotasını bitirebileceğini unutmamalısınız. Son zamanların ilginç uygulamalarından birisi olduğu için kesinlikle göz atmanız gerektiğine inanıyorum.

YORUMLAR