Super Barzo 1.03 (ios)

Super Barzo

Super Barzo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Süper Barzo, iPhone ve iPad üzerinden oynanabilen bir platform oyunudur. Oyunda Barzo'nun uzaylılar tarafından kaçırılmasının ardından yaşadıklarını oynuyoruz.

Süper Barzo, iPhone ve iPad üzerinden oynanabilen bir platform oyunudur. 

Son oyunu Mahluk ile dikkatleri çekmeyi başaran Serkan Bakar, şimdi de Süper Barzo ile karşımızda. İsminden dahi eğlenceli bir oyun olduğunu anlayabileceğiniz Süper Barzo, ana karakterimizin uzaylılar tarafından kaçırılmasıyla başlıyor. Ardından başka bir evrene geçen Barzo, Super Mario tarzı bir ortamda, kendisini kurtarmaya çalışıyor. 11 farklı bölüm ile karşımıza çıkan Süper Barzo, her bölümünde farklı bir tasarım ile oyuncularla buluşuyor. Her seviyede tonlarca farklı toplanabilir eşyanın yanı sıra karşımıza çıkan zorlu engelleri de geçmemiz gerekiyor. 

"Barzo yatağında mışıl mışıl uyuduğu sırada 962 milyar ışık yılı uzaktan gelen uzaylı Zigor Barzoland'e iniş yaptı.İndiği yer Barzo'nun evinin bahçesiydi. Amacı dünyanın en gür kaşlı adamının kaşının ortasını çalmaktı.Çünkü daha kötü,daha karizmatik görünmek için gür bir bıyığa ihtiyacı vardı. Bıyıkları çıkmadığı için tek çaresi Barzoydu.Evine gizlice girdi ve tıraş jiletiyle kaşının en can alıcı bölgesi olan orta kısmını jiletle kazıya kazıya söküp aldı.Amacına ulaşmıştı. Bıyıkları vardı artık. Gelmişken 2-3 gün kalayım dedi ama hayatının hatasını yapacaktı. Barzo uyandı ve kaşının çalındığını farketti. Kimin çaldığını komşusundan öğrenen Barzo çok sinirlendi ve Uzaylı Zigor'dan intikamını almak için büyük bir maceraya atılmıştı artık." Hikayesi böylece anlatılan oyun, renkli yapısı ve iyi oynanışıyla kesinlikle denenmesi gereken oyunlardan bir tanesi. 

YORUMLAR