Süper Batak 1.3.0 (ios)

Süper Batak

Süper Batak
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Süper Batak, online ya da internet bağlantısı olmadan iPhone ve iPad'leriniz üzerinde eşli ve ihaleli batak oynayabileceğiniz ücretsiz bir iOS oyunu.

Süper Batak, iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirip eşli ve ihaleli batak oynayabileceğiniz bir iOS batak oyunu. İnternet bağlantınız olmasa bile bilgisayara karşı tekli batak oynama imkanı sunan oyunda, internet bağlantısı ile online olarak diğer oyunculara karşı batak oynayabiliyorsunuz.

Batak oynamanın daha da ötesinde olan Süper Batak, online batak oyunlarında hem masada hem de özel olarak oyuncuların birbirleriyle yazılı ve kameralı sohbet yapabilmesini sağlıyor. Böylesine gelişmiş özellikler ile donatılmış olan batak oyunu sayesinde hem batak oynayarak keyifli vakit geçirebiliyor hem de bir çok yeni arkadaşlık kurabiliyorsunuz.

Sade ve gözü yormayan tasarımıyla keyifli vakit geçirmenizi sağlayan Süper Batak'ın ücretsiz olması en büyük artılarından bir tanesi. Oyun içerisindeki batak türleri ise eşli batak, ihaleli batak ve koz maça batak.

Oyun içerisinde kendinize özel masa açarak davet ettiğiniz arkadaşlarınızla batak oynama şansınız bulunuyor. Dilerseniz masayı açık yaparak yeni oyuncular ile hemen batak oynamaya başlayabiliyorsunuz. Girmeden önce sadee bir kere giriş yapmanız yeterli olduğu için her defasında giriş yapmanız gerek kalmıyor.

Eğer iPhone ve iPad'leriniz üzerinde oynayabileceğiniz bir batak oyunu arıyorsanız Süper Batak'ı mutlaka indirip denemenizi tavsiye ederim.