Super Hexagon 1.31 (ios)

Super Hexagon

Super Hexagon
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz beceri oyunudur.

Mobil cihazlarda beceri oyunları genelde pek tercih edilmiyor. Bunun sebebi de küçük cihazlarda dokunmatik kontrollerle beceri oyunları oynamanın çok zor olması olabilir. Fakat Super Hexagon bu sorunları aşmış.

Hayli başarılı dokunmatik kontrollere sahip olan oyunda bu en büyük gereklilik diyebilirim. Çünkü başarılı olabilmek için dikkatli ve hızlı olmanız çok büyük önem arzediyor. Ayrıca reflekslerinizi doğru yerde doğru zamanda kullanmalısınız.

Oyunda amacınız ekrandaki üçgeni platformlar arasında atlatarak duvara çarpmamasını sağlamak. Bunun için de duvar size yaklaştığı anda bir sonraki boş platforma atlamalı ve bu şekilde devam ederek leveli tamamlamalısınız. Bir sonraki levele geçmek içinse size verilen süre kadar dayanmanız gerekiyor. Veya rekoru kırmaya çalışabilir ve sonsuz modda oynayabilirsiniz.

Karmaşık kurallara, karakterlere ve hatta grafiklere sahip olmayan oyun minimalistik yapısıyla dikkat çekiyor. Eğer kendinizi bu oyunu yenmeye çalışacak kadar inatçı hissediyorsanız bu bağımlılık yapıcı oyunu denemelisiniz.