Super QuickHook

Super QuickHook
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    30

  • Üretici

    Noodlecake Studios Inc.

Super QuickHook sürükleyici bir beceri oyunudur

Super QuickHook kıs süre içerisinde bağımlılık yaparak mobil cihazlarınızı elinizden bırakamamanıza sebep olan bir platform oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olan Super QuickHook'da kancalı halatıyla ölümcül tehlikelerle mücadele eden bir maceracı ana kahraman olarak karşımıza çıkıyor. Kahramanımız sivri sarkıt ve dikitlerle kaplı buzullarda, sıcak lavlarla kaynayan volkanik mağaralarda ve derin uçurumlarla kaplı dağlarda halatının yardımıyla yol almaya çalışıyor. Biz de onu kontrol ediyoruz ve en uzun süre yol almasını sağlıyoruz.

Super QuickHook'ta farklı oyun modları bulunmakta. Bu oyun modları ilginç yapılara sahip. Tek başınıza oynayabileceğiniz oyun modu bir sonsuz koşu oyunu olarak düşünülebilir. Tek kişilik modda sürekli bizi takip eden çığdan kaçmaya çalışıyoruz. Bu modda reflekslerimizi kullanmamız oldukça önemli. Arkadaşlarımızla yarıştığımız çok oyunculu modda ise en hızlı şekilde ilerlemek ve bu işi yaparken engellere takılmamak için çabalıyoruz. Hızlı ve rekabet dolu bu oyun modu bolca eğlence içeriyor.

8 Bit retro grafiklerle süslenmiş Super QuickHook göze hoş görünüyor. Her yaştan oyun severin kolay bir şekilde oynayabileceği Super QuickHook içerisinde farklı kazanımlar ve kişiselleştirme seçenekleri de barındırıyor.

YORUMLAR