Superburst Camera 1.1.2 (ios)

Superburst Camera

Superburst Camera
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kapsamlı seri çekim moduyla dikkat çeken SpeedBurst Camera sayesinde en güzel anlarınızı hızlı bir şekilde yakalayabilirsiniz.

Superburst Camera iOS cihazlarında ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir seri fotoğraf çekim uygulamasıdır.

Hayatımızda bazen çok özel ve benzersiz anlar oluyor ve bu anlar tek bir kareye sığmayacak kadar uzun oluyor. İşte bu gibi zamanlar için üretilen SuperBurst Camera ile kendi imkanlarımızla çekemeyeceğimiz kadar hızlı fotoğraf çekebilme şansına sahip oluyoruz.

Uygulama temel olarak deklanşör butonuna bastığınız andan itibaren iPhone 5S'te saniyede 120, iPhone 5'te 60, iPhone 4S'te 30 kareye kadar fotoğraf çekiyor. Dilediğiniz kadar seri çektikten sonra bunları albümünüzde depolayabilir ve sosyal medya kanalları üzerinden arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Çok özel ve kaçırmak istemediğiniz anlarda yardımınıza koşan SuperBurst Camera ile çektiğiniz fotoğraflar arasından en beğendiklerinizi seçebilir ve diğerlerini silebilirsinz.

Uygulamada seri çekim moduna ek olarak ağır çekim modu da bulunmakta. Dahası, saniyede 30 kareye kadar 720p veya 1080p kalitesinde çekim yapabilme şansını da sunmakta. Kullanışlı özellikleri ile dikkat çeken Superburst Camera ile artık en güzel anlarınızı kolayca ölümsüzleştirebileceksiniz.

YORUMLAR