SuperMOM 1.1 (ios)

SuperMOM

1.1
SuperMOM
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SuperMOM, adeta navigasyon cihazı gibi çalışan annelerimizin görevini üstlenerek arabanızın, bir belgenizin yada daha önce gitmiş bir mekanın nerede olduğunu söyleyen etkileyici ve kullanışlı bir iOS uygulamasıdır.

SuperMOM, küçüklükten beri annelerimize sorduğumuz çorabım nerde, kitabım nerede tarzındaki sorularınızın yanıtını vermek için geliştirilen harika bir iOS uygulamasıdır. Basit bir mantık ile çalışan uygulama üzerinde açmış olduğunuz kayıtlara göre kaydetmiş olduğunuz şeylerin nerede olduğunu harita üzerinde size gösterek bulmanıza yardımcı olur.

Malum annelerimiz ev dışında her zaman yanımızda olamıyor. Bu nedenle bu uygulama sayesinde arabanızı otoparkta nereye parkettiğinizi bulabilir yada daha önce gitmiş olduğunuz fakat tam yerini hatırlamadığınız bir kafeyi kolayca bulmanızı sağlar.

Navigasyon uygulaması olan SuperMOM'ın arayüz ve tasarımı oldukça modern ve kullanışlı. Bu sayede kullanım esnasında herhangi bir zorluk yaşamıyorsunuz.

Uygulama üzerine kaydettiğiniz her bit kayıt için farklı notlar alarak neden kayıt oluşturduğunuzu hatırlayabilirsiniz. Örneğin kız arkadaşınız ile birlikte çok lüks bir restorana gittiniz ve herhangi bir yemeğinin çok güzel olduğunu düşünüyorsunuz. Bu restoranı uygulama üzerine kaydederek altına hangi yemeğini beğendiğinizi yazabilirsiniz. Bu sayede daha sonra tekrar gelmek isterseniz uygulama üzerinden adresini kolayca bulup, mekana gelene kadar harita üzerinden destek alabilirsiniz.

Bir kaç saniye içerisinde yeni kayıtlat oluşturabileceğiniz yer bulma uygulaması SuperMOM'ı kesinlikle kullanmanızı tavsiye ederim. Özellikle büyük şehirde yaşayan kişiler için oldukça yararlı olabilir. Uygulamayı 1.99 TL ödeyerek satın alıp kullanabilirsiniz.

Not: Uygulama geliştiricisinin Tamindir ziyaretçilerine özel sunmuş olduğu 15 adet promosyon kodu için ''[email protected]'' adresine SuperMOM uygulamasının promosyon kodunu istediğinizi belirterek e-posta atmanız yeterlidir. Promosyon kodunu girerek uygulamayı ücretsiz edinebilirsiniz. Verilecek kodlar 15 ile sınırlı olduğundan sadece iletişime geçen ilk 15 kişiye kod dağıtımı yapılacaktır.

YORUMLAR