SurfEasy VPN 2.0.3 (ios)

SurfEasy VPN

SurfEasy VPN
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SurfEasy VPN ile anonim olarak internette gezinebilir, engelli web sitelerine kolayca erişebilirsiniz.

SurfEasy VPN, çevrimiçi gizliliğinizi koruyan ve engelli web sitelerine rahatça giriş yapmanızı sağlayan bir Sanal Özel Ağ uygulamasıdır. iPhone ve iPad’inizin tüm internet trafiğini şifreleyerek önemli verilerinizin yetkisiz kişilerce görüntülenmesini engelleyen uygulama, ücretsiz ve popüler VPN uygulamaları arasındadır.

SurfEasy VPN, IP adresini ve konum bilgilerinizi gizleyerek internette anonim olarak gezinmenizi sağlar. Engellenmiş herhangi bir web sitesine –ayarlarla uğraşmadan- erişebilir, yurt dışında popüler ancak ülkemizde erişilemeyen web sitelerini açabilir, güvenlik duvarlarını aşarak sınırlarını ortadan kaldırabilirsiniz.

Ücretsiz kategorisinde en iyi VPN uygulamalarından biri olan SurfEasy, aylık ücretsiz 500mb vermektedir. Uygulamayı arkadaşlarınıza önererek, hesabınıza daha fazla cihaz ekleyerek veya sadece SurfEasy’yi kullanarak daha fazla veri elde edebilirsiniz. Tabii ki aylık 2.99 dolar veya yıllık 29.99 dolar ücret karşılığında sınırsız bant genişliğine sahip olup, internette dilediğiniz süre boyunca gezinme şansınız da mevcut.

SurfEasy VPN, kablosuz bağlantı noktaları veya güvenli olmayan ağlar üzerinden internete girdiğinizde çevrimiçi gizliliğinizi ve güvenliğinizi koruyan 5 yıldız almayı başarmış bir uygulama.

YORUMLAR