Surgeon Simulator 1.1 (ios)

Surgeon Simulator

1.1
Surgeon Simulator
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Surgeon Simulator, talihsiz hasta Bob'u ameliyat masasında tedavi etmeniz gereken eğlenceli ve heyecanlı bir iOS oyunu.

Surgeon Simulator, adından da anlayacağınız üzere bir ameliyat simülasyonu. Oyunda masaya yatan Bob adlı karakteri siz ameliyat ederek tedavi etmeye çalışıyorsunuz. Fakat tecrübesiz bir doktor olduğunuz için Bob'a çok daha fazla acı çektirip öldürme şansınız da bulunuyor.

Oyunun size sunduğu başarımları kazanmak için uğraşarak listede üst sıralara yerleşebilirsiniz. Fakat bu sandığınız kadar kolay değil. Ayrıca bu tür ameliyat durumlarında içi giden kişilerdenseniz, bu oyunun size göre olmadığını söyleyebilirim. Bob'un her defasında farklı bir hastalığını tedavi etmeye çalışacağını oyunda, çoğu zaman Bob masada kalacak. Çünkü doktorumuzun ameliyat sırasıdna sürekli elleri titriyor.

Doktorların ameliyatlarda kullandığı aletlerin hepsini kullanma fırsatı bularak, kendinizi gerçekten ameliyat yapan bir doktor gibi hissedebilirsiniz fakat bu hissiyata çok da kendinizi kaptırıp eşinizi dostunuzu biçmeye çalışmayın sonra.

Oyunun tek eksi yönü ücretli ve pahalı olması. 6.49 TL değerindeki oyunu satın alarak oynayabiliyorsunuz fakat daha önce de dediğim şekilde eğer hassas bir bünyeniz varsa yada paralı oyunlar oynamaktan keyif almıyorsanız oyunu satın almamalısınız.

Bir milyondan daha fazla oyuncunun olduğu oyuna dahil olmak isterseniz satın alarak hemen iPhone ve iPad'leriniz üzerinde oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR