Survivalcraft 1.26.9.0 (ios)

Survivalcraft

Survivalcraft
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    761

  • ÜRETİCİ

    Candy Rufus Games

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz Minecraft benzeri bir oyundur.

Survivalcraft, iOS cihazlarınıza indirip oynayabileceğiniz başarılı bir Minecraft alternatifi oyun. Oyunu Minecraft'tan ayıran en önemli özelliği ise, orijinalinin aksine burada size bir amaç sunuluyor olması diyebilirim.

Minecraft'ı artık duymayan yoktur. Son yüzyılda yapılmış en popüler oyunlardan birisi olan Minecraft, oyunsever herkes tarafından en az bir kez denenmiştir. Kimilerine göre bir amaç olmadığı için sıkıcı gelse de kimileri tarafından oldukça benimsenmiş bir oyun olduğunu söyleyebilirim.

Oyunda bloklardan oluşan açık bir dünyadasınız ve her şey sizin elinizde. Yani istediğiniz her şeyi yaratabiliyorsunuz. Oyun içerisinde Yüzüklerin Efendisi'nden tutun da dev Amerikan bayrağı yapanlar bile oldu.

Bu açıdan hayal gücünüzü konuşturabileceğiniz bir oyun olan Minecraft'ın elbette pek çok benzeri yapılacaktı ve yapılıyor da. Survivalcraft da bunlar arasında başarılılardan diyebilirim. Öncelikle hayatta kalmak gibi bir amacınız var.

Tehlikeli bir adadasınız ve tehlikeli ayılar, kurtlar gibi hayvanlar sizi bekliyor. Amacınız ise kalabildiğiniz kadar uzun süre hayatta kalmak. Yine burada da istediğiniz her şeyi yaratabiliyorsunuz. Örneğin at veya diğer hayvanlara binebiliyorsunuz, ki bu da oyunu orijinal yapan özelliklerden.

Oyunun tek kötü yanı, fiyatının orijinal Minecraft oyunundan çok da düşük olmaması. Sonuç olarak bir alternatif olduğundan dolayı daha düşük bir fiyat bekliyorsunuz. Fakat bunun dışında gayet başarılı olduğunu söyleyebilirim.

YORUMLAR