Swap Cops

Swap Cops
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    14

  • Üretici

    Christopher Savory

Swap Cops, ücretsiz olarak indirebileceğimiz bir sıra tabanlı strateji oyunu.

Swap Cops, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir sıra tabanlı strateji oyunu olarak öne çıkıyor. Hiçbir ücret ödemeden indirebileceğimiz bu oyunda kendi polis grubumuzu kuruyor ve bize verilen görevleri tamamlamaya çalışıyoruz.

Klasik sıra tabanlı strateji oyunu tadında hazırlanmış olan Swap Cops'ta eğlenceli ve oyuncuyu içerisine dahil etmeyi başaran bir atmosfere yer veriliyor. Fakat oyun tek tuşla kontrol edilebilen bir kontrol sistemine sahip. Kapsamlı sayılabilecek içeriğine rağmen fazla karmaşık olmaması hoşumuza giden detaylardan oldu.

Oyunda açabileceğimiz 12 farklı polis tipi var. Sergileyeceğimiz performansa göre başarımları kazanarak hanemize yazdırıyoruz. Game Center desteği de sunan oyunda dilersek arkadaşlarımızla rekabet edebiliriz. Multiplayer desteği yok fakat puanlarımızı kıyaslamak için Game Center desteğinden faydalanabiliriz.

Oyunda karşımıza çıkan grafikler beklentileri rahatça karşılıyor. Japon ekolünde ilerlediğini söylemek hata olmaz.

Onlarca farklı göreve sahip olan Swap Cops adeta bitmiyor. Dolayısıyla uzun soluklu bir oyun arıyorsanız Swap Cops'a göz atmanızı tavsiye ediyorum.

YORUMLAR