SwappyDots

SwappyDots
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SwappyDots oyunu ile iPhone ve iPad cihazlarınızdan renkli topları eşleştirerek heyecanlı bir maceraya adım atabiliyorsunuz.

SwappyDots, iPhone ve iPad kullanıcıları için hazırlanmış bir renk eşleştirme ve baloncuk patlatma oyunu olarak karşımıza çıktı. Pek çok benzer oyunun aksine oldukça sürükleyici ve aralıksız bir oyun deneyimi sunmayı başaran SwappyDots, aynı zamanda ücretsiz olarak sunuluyor ve ne kaldırılabilir reklamları ne de satın alma seçenekleriyle sizi rahatsız etmiyor.

Oyuna başladığınızda fark edebileceğiniz gibi tam 62 adet baloncuğunuz ve 1 adet boşluğa sahip oluyorsunuz. Bu boşluğu kullanarak elinizdeki baloncukları hareket ettiriyor ve aynı renkte olan 3 tanesini yan yana getirmeye çalışıyorsunuz. 3 taneden fazla baloncuğu yan yana getirerek daha fazla bonus puan kazanma ve arkadaşlarınızın önüne geçme şansınız da var. Dolayısıyla oyunun rekabeti oldukça körükleyici bir yapısının olduğunu söyleyebilirim.

Hem zamanlı hem de adımlı bir moda sahip olan oyun, böylece istediğiniz türde bir top eşleştirme oyununa sahip olmanızı sağlıyor. Oyundaki grafik ve ses öğelerinin başarılı bir şekilde hazırlanmış olmalarına bir de kolayca kullanılan menü ve seçenekler eklendiğinde, oyun boyunca sıkılmadan daha fazla puan için çaba göstereceğiniz kesin.

En yüksek puanınızı elde ettiğiniz zaman bu puanı liderler tablosuyla da paylaşabiliyor ve isterseniz tüm dünyadan kullanıcılarla kendinizi yarıştırma imkanı bulabiliyorsunuz. Oyundaki yüksek puan sağlayan bazı sürprizlerden de faydalanarak herkesi geçmeniz çok zor değil. Zira siyah bomba topları gibi bazı bonus baloncuklar, kullanıcıların en yüksek skoru elde etmesine yardımcı oluyorlar.

Yeni bir renk eşleştirme oyunu arayanlar kesinlikle denemeden geçmesinler derim.