Swatch Watches 11.3 (ios)

Swatch Watches

Swatch Watches
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Swatch Watches, Swatch marka saatleri görüntüleyerek beğendiklerinizin detaylı bilgilerine ulaşabileceğiniz resmi iOS uygulamasıdır.

Swatch Watches, adından da anlayacağınız üzere ülkemizde de oldukça popüler olan Swatch markasının saatlerini gezebileceğiniz ve istediğiniz bilgileri öğrenebileceğiniz iOS uygulamasıdır.

Şık tasarıma sahip kaliteli saatleri ile bilinen markanın resmi uygulaması içerisinde gezinerek son çıkan saat modellerini görebilir ve yeni saatler keşfedebilirsiniz. Saat takmaktan hoşlanıyorsanız ve farklı saatleriniz varsa bu uygulama sayesinde en güzel saatleri bulabiliyorsunuz.

Uygulamanın en iyi özelliklerinden bir tanesi kişiselleştirilebilir kullanıma sahip olması. 6 farklı renk seçeneği ile sunulan farklı temalı uygulamayı kendi kullanım zevklerinize göre düzenleyebilirsiniz. Bunun dışında oldukça şık, sade ve modern bir tasarıma sahip olan uygulamayı kullanırken herhangi bir problem yaşayacağınız düşünmüyorum.

Uygulama üzerinden beğendiğiniz saatleri satın alabileceğiniz gibi, aynı zamanda size en yakın Swatch mağazasının yerini öğrenerek mağazaya gidebilir ve beğendiğiniz saati görme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Renk renk ve farklı tasarımlara çıkmış moda saatler arasında gezerken kimi zaman kendinizi kaybedebilirsiniz. Sizde saat modasını yakından takip etmek ve Swatch marka saatler hakkında bilgi almak istiyorsanız Swatch Watches uygulamasını iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR