Sweet Baby Girl Cleanup 5 1.0.3 (ios)

Sweet Baby Girl Cleanup 5

Sweet Baby Girl Cleanup 5
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sweet Baby Girl Cleanup 5, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz zevkli bir beceri oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Sweet Baby Girl Cleanup 5, çocukların zevkli zaman geçirebileceği harika bir eğitici oyun olarak dikkatimizi çekiyor. Farklı mekanların ve eşyaların temizlik işleriyle uğraşılması gereken oyunda çocuğunuz zevkli zamanlar geçirebiliyor.

iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınıza indirebileceğiniz bir çocuk oyunu olan Sweet Baby Girl Cleanup 5, çocuklara temizlik ve ev işi yapma alışkanlığı kazandırabilecek bir oyundur. Farklı mekanlara ve konulara sahip olan oyunda tüm ev işlerini gerçekçi bir şekilde çocuğunuza oynatabiliyorsunuz. Basit bir oynanışa sahip olan oyunda renkli grafikler yer alıyor. Çocukların mutlaka oynaması gereken bir oyun diyebileceğim Sweet Baby Girl Cleanup 5'i mutlaka telefonunuza indirmelisiniz. Kız ve erkek çocuklara göre farklı konulara sahip olan Sweet Baby Girl Cleanup 5'i sakın kaçırmayın. Eğer oyun oynamayı seven bir çocuğa sahipseniz bu oyun tam size göre diyebilirim. Ayrıca eğitici bir kurguya sahip olan oyunda çocuklarınız tıpkı gerçek ev işi yapıyormuş gibi zorlanabiliyorlar. Seviye sistemlerine ve sanal hayvanlara da sahip olan bu oyunu mutlaka indirmelisiniz.

Sweet Baby Girl Cleanup 5 oyununu iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR