SwiftCall 1.0.4 (ios)

SwiftCall

SwiftCall
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    11

  • ÜRETİCİ

    TouchPal

SwiftCall uygulaması ile internet bağlantısı üzerinden dünyadaki pek çok noktayı ücretsiz arama imkanına sahip olabilirsiniz.

SwiftCall uygulamasıyla iOS cihazlarınız üzerinden dünyanın pek çok noktasına ücretsiz aramalar gerçekleştirebilirsiniz.

3G, 4G ve Wi-Fi bağlantıları üzerinden ücretsiz telefon görüşmeleri yapabilmenizi sağlayan SwiftCall uygulaması, hattınız üzerinden dakikalarınızı harcamadan ve yurt dışı aramalarına para yağdırmadan iletişim kurmanıza olanak sağlıyor. Oldukça basit ve modern bir arayüz sunan uygulamada, telefon çeviriciyi kullanarak alan kodlarıyla birlikte mobil ve sabit hatları arayabiliyorsunuz.

Görüşmelerinizde kullanabilmeniz amacıyla, her gün “check-in” yaparak krediler kazanabileceğiniz SwiftCall uygulamasında, yüksek ses kalitesiyle kesintisiz görüşmeler yapabilirsiniz. İnternet bağlantınızın yeterince hızlı olmasıyla birlikte sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz uygulamada mikrofonu susturma ve hoparlör gibi butonları da kullanabilirsiniz. Eğer siz de ücretsiz telefon görüşmeleri yapmak istiyorsanız SwiftCall uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR