Swig

Swig
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    18

  • Üretici

    Shindig Labs, LLC

Swig uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızdan içecekler hakkında tüm yorum ve eleştirileri bulabilir, en iyi hazırlayan mekanı keşfedebilirsiniz.

Swig uygulaması, tam anlamıyla bir içecek keşfetme uygulaması olarak yayınlanmış diyebilirim. Ücretsiz olarak sunulan ve direkt olarak içecekler üzerine kurgulanmış yapısı sayesinde belki de hayatınızda daha önce içmediğiniz pek çok farklı türde içeceği öğrenebiliyor, kendi tadım deneyimlerinizi de kullanıcılara aktarabiliyorsunuz.

Uygulamanın içecekler temelinde hazırlanmış olması sebebiyle dünya üzerinde bulabileceğiniz neredeyse her içecek hakkında bir bilginin yer aldığını söyleyebilirim. Dünyanın her yanında içecek uzmanlarının yorumlarını ve eleştirilerini bulabileceğiniz gibi, uzman olmasa da görüşlerine değer verdiğiniz dostlarınız ya da diğer kişilerin yorumlarına da ulaşabiliyorsunuz.

Sizin de bir profiliniz olduğu için denediğiniz içecekler hakkındaki yorumlarınızı diğer insanlara aktararak onların içeceği içmeden önce bir fikir sahibi olmasını da sağlayabiliyorsunuz. Bir sosyal ağ gibi davranan uygulama, içerisinde etiket desteği de barındırıyor ve etiketlerle kendi düşüncelerini paylaşan kullanıcıları, etiket konusu üzerinde görebiliyorsunuz. Böylelikle sadece meyve suları ile ilgilenen birisi sadece meyve sularına ait paylaşımları takip edebiliyor.

Swig'in içerisinde sadece yorumlar değil, aynı zamanda fotoğraf ve videolar da yer aldığı için yeni şeyler keşfederken onların nasıl göründüğünü de inceleyebiliyorsunuz. Elinizde bir içeceğin ismi varsa ve onu nerede içebileceğiniz merak ediyorsanız harita üzerinde içilebilir olan konumları ve mekanları da inceleme, navigasyondan faydalanma şansınız var.

Yeni içecekler denemek isteyenler ve kendi bilgilerini paylaşmak isteyenler Swig uygulamasına göz atabilirler.

YORUMLAR