Swinging Stupendo 1.0.6 (ios)

Swinging Stupendo

Swinging Stupendo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Swinging Stupendo'da tehlikelerle dolu bir sirkle gösteri yapmaya çalışan bir akrobatı kontrol ediyoruz.

Swinging Stupendo, ücretsiz olarak oynayabileceğimiz sürükleyici bir beceri oyunu olarak öne çıkıyor. Hem iPad hem de iPhone cihazlarımız üzerinde oynayabildiğimiz bu oyunda zorlu şartlar altında sirkte gösteri yapmaya çalışan bir akrobatı kontrol ediyoruz.

Oyun tamamen sonsuz bir yapı üzerine kurulu olduğu için daima daha ileri gitme şansına sahibiz. Aslında oyunu sürükleyici kılan da bu detay. Sürekli olarak daha yüksek puanlar almak için oyunun başında adeta kilitleniyoruz. Salınım hareketiyle ilerlemeye çalışan akrobatımızın karşısında çeşitli engeller bulunuyor. Bizim amacımız ise bu engellerin hiçbirine çarpmadan yol almak ve mümkün olduğu kadar ileri gitmek.

Swinging Stupendo'da herkesin rahatlıkla kullanabileceği bir kontrol mekanizmasına yer verilmiş. Tek dokunuş üzerine kurulu olan bu kontrol mekanizması görevini sorunsuz bir şekilde yerine getiriyor.

Swinging Stupendo'nun en önemli özelliklerinden bir tanesi de farklı oyun modlarına sahip olması. Tekdüze bir çizgide ilerlemektense farklı oyun modları arasında geçiş yapabiliyor ve bu sayede farklı deneyimler yaşayabiliyoruz.