Swish 1.0.1 (ios)

Swish

Swish
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Swish tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz eğlenceli bir beceri oyunu.

Swish hem iPhone hem de iPad cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli bir beceri oyunudur. Tamamen ücretsiz olarak indirebildiğimiz bu oyunda basketbol oyunun dinamikleri başarılı bir şekilde beceri oyunu altyapısıyla birleştirilmiş. Bu sayede ortaya oynaması bir hayli keyifli bir yapım çıkmış

Oyunun en fazla öne çıkan noktaları arasında gerçekçi fizik motoru yer alıyor. Topu attıktan sonra sekme tepkileri ve platformlar üzerinde topun yol aldığı esnada çıkan görüntüler gerçekten çok hoş bir şekilde tasarlanmış. Oyunda tam tamına 60 farklı bölüm bulunuyor. Bu bölümler tahmin ettiğiniz gibi kolaydan zora doğru sıralanmış.

İlk birkaç bölümü oynayarak hem dinamiklere hem de kontrollere alışıyoruz. Elbette güçlendiriciler Swish'te es geçilmeyen detaylar arasında. Bölümler esnasında toplayacağımız güçlendiriciler hem bölümleri daha rahat bitirmeye hem de daha fazla puan almaya yarıyor. Bu güçlendiriciler arasında mıknatıslar, jet motorları, baloncuklar ve dahası yer alıyor.

Eğer nişan alma ve hesaplama yeteneklerinize güveniyorsanız Swish'i mutlaka denemelisiniz. En büyük avantajı tamamen ücretsiz olarak sunulması.

YORUMLAR