Swizzle

Swizzle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Swizzle ile partilerinizde yeni içkileri ve kokteylleri keşfedebilirsiniz

Swizzle saniyeler içerisinde favori içkilerinizi bulmanıza yardımcı olan, iOS işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarınızda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir iOS uygulamasıdır.

Swizzle partilerde yeni içkiler denemek isteyen veya yeni kokteyller denemenin keyfini yaşamak isteyen kullanıcılar için ideal bir uygulamadır. Uygulama içerisinde yüzlerce farklı içki yer alıyor ve kullanıcı zevkine uyacak her türlü içkiyi bulabiliyor.

Eğer uygulamanın sunduğu içecekler arasında seçim yapmakta zorlanıyorsanız telefonunuzu sallayarak ekranınızda rastgele bir içkinin belirmesini sağlayabilir, seçim yapma derdinden kurtulabilirsiniz. Swizzle ileri seviye filtreleme seçenekleri ile uygulama içerisinde arama yapmanızı daha kolay hale getiriyor. Eğer belli bir içkiyi arama sonuçlarından çıkarırsanız o içkinin içinde yer aldığı kokteyller de sonuçlar arasında çıkarılıyor.

Swizzle ile bir kokteyl tercihi yaptıktan sonra tercihleriniz kaydediliyor ve o akşam ne içtiğinizi sonradan görebiliyor, hoşlandığınız içkiyi tekrar kolayca bulabiliyorsunuz. Ayrıca seçtiğiniz içkilerin fotoğraflarını uygulama aracılığıyla çekebilir ve Facebook üzerinde arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR