Sword Of Xolan 1.0.4 (ios)

Sword Of Xolan

Sword Of Xolan
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    386

  • Üretici

    Alper Sarıkaya

Sword Of Xolan, etkileyici atmosferiyle öne çıkan bir platform oyunu.

Sword Of Xolan, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde oynanmak üzere tasarlanmış bir platform oyunu olarak öne çıkıyor. Daha önce Manuganu isimli oyunla adından epey bir söz ettiren Alper Sarıkaya tarafından geliştirilen bu yeni oyunda kendimizi sürükleyici ve uzun soluklu bir maceranın tam ortasında buluyoruz.

Sword Of Xolan'a adım attığımızda karşımıza pikselleştirilmiş retro grafiklerden oluşan bir tasarım çıkıyor. Oyuna orijinal bir atmosfer kazandıran bu grafik modellemesi özellikle nostaljik oyunlar oynamaktan keyif alan oyunseverlerin dikkatini çekecektir.

Oyundaki temel amacımız kontrolümüze verilen karakterin adalat için verdiği mücadelede ona yardımcı olmak. Bunu gerçekleştirebilmek için düşmanlarıyla kıyasıya bir mücadeleye giren Xolan'ın yolculuğunda onu binbir tehlike bekliyor. Toplamda 30 farklı bölüm bulunuyor. Bu bölümlerin 3 tanesinde bölüm sonu canavarı bulunuyor.

Xolan'ı kontrol edebilmek için ekranın sağına ve soluna konumlandırılmış olan butonları kullanıyoruz. Diğer platform oyunlarında görmeye alıştığımız kontrol mekanizması bu oyunda da kullanılmış. Son derece rahat kullanıldıklarını ve komutları eksiksiz bir şekilde yerine getirdiklerini belirtmeden geçmeyelim.

Burak Karakaş tarafından geliştirilen müziklerin de oyuna ayrı bir hava kattığını belirtmemiz gerekiyor. Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Sword Of Xolan, platform oyunlarından keyif alanların mutlaka denemesi gereken bir yapım.

YORUMLAR