Swordigo 1.2 (ios)

Swordigo

1.2
Swordigo
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Swordigo, iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli ve sürükleyici bir platform oyunudur.

Swordigo, iOS kullanıcılarının iPhone, iPad ve iPod Touch cihazları üzerinde oynayabilecekleri oldukça sürükleyici ve eğlenceli bir platform oyunudur.

Tüm platform oyunlarında olduğu gibi koşacağınız, zıplayacağınız ve düşmanlarınızla karşılaşacağınız oyunda amacınız; bozulmuş ve yozlaşmış bir dünyayı eski günlerine getirebilmek için karşınıza çıkan tüm kötülükleri alt etmeye çalışmak.

Farklı atmosferlerde geçen oyunda kasabalar, zindanlar ve hatta büyülü diyarları keşfedecek, karşınıza çıkan efsanevi yaratıklarla savaşacak ve el değmemiş hazineleri bulmaya çalışacaksınız.

Klasik platform oyunlarından farklı olarak, oyun sırasında yaptığımız birçok hamle için deneyim puanı kazanıyoruz ve kazanmış olduğumuz deneyim puanları sayesinde karakterimiz seviye atlayabiliyor ve bu sayede karakterimize ait yeni özelliklerle tanışabiliyoruz.

Düşmanlarımızla karşılaşmak için kullanabileceğimiz birçok silah, büyü ve eşya oyunda keşfedilmeyi bekliyor. Sürekli yeni silahlar ve büyüler keşfedebileceğiniz oyun oldukça sürükleyici bir oynanışa sahip.

Dinamik ışıklandırma sistemine yer verilen oyunda farklı atmosferlerde karşınıza çıkacak olan gelişmiş ışıklandırma sistemi ve görsellik eminim ki sizleri de etkileycektir. Sonuç olarak platform oyunlarını seviyorsanız Swordigo, denemeniz gereken oyunlardan bir tanesi.

YORUMLAR